Дахові СЕС - Для юридичних осіб

Встановлення сонячних електростанцій на підприємстві дозволяє отримувати додатковий дохід від реалізації вільної незадіяної площі підприємства, даху, фасаду та навісу, продаючи державі енергію за «зеленим» тарифом. «Зелений» тариф для сонячних електростанцій розміщених на дахах та фасадах будівель і споруд, запущених в експлуатацію з 2017 до 2019 року складає 0,164 €/кВт.

Ми пропонуємо

Виїжджаємо на об’єкт Замовника з метою визначення потенціалу будівництва СЕС. Оглядаємо та оцінюємо стан будівель чи споруд на яких планується розміщення СЕС, заміряємо потенційне місце розташування фотоелектричного поля, збираємо дані для розробки передпроектних рішень, визначаємо потенційну точку приєднання до електричних мереж.

Опрацьовуємо отримані під час обстеження дані, визначаємо основні техніко-економічні показники СЕС. Розглядаємо варіанти розміщення сонячних панелей (конструкції) та робимо візуалізацію розташування фотоелектричного поля для оцінки можливого затінення від оточуючих предметів. Після вибору оптимального розташування фотоелектричного поля, розглядаємо варіанти основного обладнання СЕС (ФЕМ, інвертори та інше). Визначаємо оптимальний варіант устаткування СЕС за критерієм вартості, окупності та надійності роботи. Наприкінці цього етапу - презентація розроблених варіантів СЕС Замовнику та узгодження обраного варіанту.

Збираємо вихідні дані для проектування, отримуємо ТУ на приєднання до електричних мереж, містобудівні умови та обмеження. Розробляємо проектну документацію, узгоджуємо розроблений проекту із Замовником, енергопостачальником.

Купуючи обладнання для сонячної електростанції в нас Ви отримуєте не лише конкурентоспроможну ціну, але й знижуєте свої ризики, пов’язані із прямою поставкою обладнання. Наша компанія поставить Вам якісне обладнання з офіційним збереженням всіх гарантійних зобов’язань заводу виробника. Крім цього, ми як Постачальник надаємо гарантію на обладнання, тому у гарантійних випадках Вам непотрібно буде звертатись до заводу виробника та чекати ремонту чи заміни обладнання, ці питання будуть вирішуватись оперативна по місцю в Україні. Підтримуємо склад гарячої заміни.

Отримуємо дозвіл на початок виконання будівельних робіт, надаємо такі послуги, як авторський нагляд за будівництвом, ведення журналів будівництва, технічний нагляд за будівництвом, здача об’єкту в експлуатацію, погодження проекту із НЕК «Укренерго», ДП «Енергоринок», отримання ліцензій на виробництво електроенергії, отримання «зеленого» тарифу, укладення договору з ДП «Енергоринок».

Маємо власний кваліфікований штат монтажників та інженерів-електриків, які в найкоротші строки здійснять установку обладнання СЕС, прокладку кабельних мереж, встановлення захисного обладнання, підключення та пуско-наладку СЕС.

Пропонуємо диспетчерське управління станцією. Збір, зберігання, виведення на екран і аналіз поточної інформації про стан сонячної енергії. Доступ до системи з будь-якого комп’ютера через Інтернет.

Ми пропонуємо повний пакет сервісних робіт на перший рік роботи станції. Після року експлуатації СЕС пропонуємо укласти договір сервісного обслуговування, таким чином всі технічні роботи, пов’язані із роботою обладнання, лягають на плечі нашої компанії. Вам непотрібно тримати в штаті працівників для обслуговування СЕС, що в свою чергу зменшує вартість експлуатації СЕС.

Будуємо енергонезалежну Україну!

Чому ми

Ми першими підключили СЕС

за Зеленим тарифом по Київській області

Більш ніж 50 об'єктів

по Київській області

Власний штат

інженерів-монтажників

Енергоаудит

перед встановленням ми робимо повний аналіз вашої енергосистеми

Економимо Ваші гроші

проектуючи ефективну систему

Наші проекти

Нещодавно ми запустили першу в Києві сонячну станцію, яка працює за "зеленим тарифом" для юридичної особи. Тепер можна не тільки не платити за електроенергію, а й продавати її!

Еквівалент року роботи СЕС потужністю 88кВт:
- 3341 день роботи телевізора.
- 4 роки користування автомобілем.
- Робота 89 комп'ютерів за 365 днів

Більше наших проектів

58
Об'єктів в роботі

117
Об'єктів здано

193
Рекомендацій

303
Задоволенних клієнтів

10 кроків до енергонезалежності

Розробка ТЕО

Техніко-економічне обґрунтування та вибір обладнання

Реєстрація

Щоб офіційно виробляти електроенергію з відновлюваних джерел, треба зареєструвати юридичну особу та оформити право власності

Розробка проектної документації

Збір відповідних документів перед початком будівництва СЕС

Договір на приєднання до мереж

Подання семи комплектів документів до НКРЕ, один з них нотаріально завірений

Підключення до мережі

Ваша СЕС стає ланкою електростанції

Сертифікація

Затвердження схеми підключення СЕС з Обленерго

Отримання ліцензії

Виставляння рахунку на сплату лічильника, послуги його підключення

Затвердження зеленого тарифу

Рішення про затвердження і встановлення «зеленого» тарифу оформлюються у вигляді постанови НКРЕКП для кожного виробника електроенергії

Оформлення членства в ОРЕ

Подача відповідного пакета документів, чекати до 30 днів

Укладання договору

Відкриття банківського рахунку, облаштування вузла обліку, укладення Договору купівлі/продажу електроенергії за "зеленим" тарифом

Або звернутись до нас та